Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NASI KARATECY NA PODIUM

W sobotę 23 maja w Pniewach koło Poznania odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 130 zawodników z 13 klubów.
NASI KARATECY NA PODIUM

W sobotę 23 maja w Pniewach koło Poznania odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 130 zawodników z 13 klubów. Mistrzostwa zostały rozegrane w formule semi contact dzieci, kadetów, młodzików i juniorów oraz full contact seniorów i seniorów starszych. Nasz klub reprezentowali:

Maź Jakub, Gocko Oskar, Kiersnowski Bartosz, Filip Kamil, Rosa Karol, Skrzyński Mateusz, Osial Wiktor oraz Krupa Piotr. Mistrzostwa można uznać za bardzo udane ponieważ każdy z uczestników wywalczył medal. Dla Kuby był to pierwszy tak duży turniej, a mimo to stanął na wysokości zadania i wywalczył medal, gdzie w walce ćwierćfinałowej po zdobyciu wazari (pół pkt) kontrolował walkę do ostatniego gongu. W młodzikach - 55 kg niestety mieliśmy trzech zawodników, którzy stoczyli pojedynki między sobą: Kamil walczył w półfinale z Oskarem i po pierwszych 2 minutach sędziowie orzekli remis, w drugiej rundzie zmęczenie dało o sobie znać i wyższość kolegi klubowego musiał uznać Oskar, który mimo gorszych warunków fizycznych tanio skóry nie sprzedał. W drugim półfinale Bartek bez większych problemów poradził sobie ze swoim rywalem i czekał go finał z Kamilem. Była to okazja do rewanżu, ponieważ chłopaki w marcu spotkali się w finale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Tym razem lepszy okazał się Bartek wygrywając z Kamilem przez ippon. Swoja kategorię wygrał Karol zwyciężając obydwa pojedynki, jeden przez wskazanie, drugi przed czasem zdobywając wazari (pół pkt) a potem ippon (cały pkt). Zarząd DKSKK składa podziękowania dla Rosa Radosława i Filip Sebastiana za transport na zawody. 

Wyniki:

 

Maź Jakub                            3 m-ce kadeci           - 50 kg 

Kiersnowski Bartosz                1 m-ce młodzicy       - 55 kg

Filip Kamil                            2 m-ce młodzicy       - 55 kg

Gocko Oskar                         3 m-ce młodzicy       - 55 kg

Rosa Karol                           1 m-ce młodzicy       - 60 kg

Skrzyński Mateusz                  3 m-ce juniorzy        + 75 kg

Osial Wiktor                          2 m-ce senior           - 75 kg

Krupa Piotr                           3 m-ce senior           - 80 kg

 

Suma medali:                       2 złote, 2 srebrne, 4 brązowe


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jeba..CC cie kurw...OTreść komentarza: Tak Tak Ten zawsze co się uważał za chu.j wie kogo ale był wielkim frajeremData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:14Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: TESTOSTERONTreść komentarza: Tak prawda ojczym też szczoch z pod kaprysa.Siostrs też dziwk...aData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:12Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: MasakraTreść komentarza: Bartek ?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 17:11Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: Całą Bielawa traktował cie jak szczuraTreść komentarza: Gajdow....ski Stara.ku.rwa.sie.powiesi frajer z więzienie i z wościData dodania komentarza: 08.08.2022, 16:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: XxxxTreść komentarza: Bielawska patologiaData dodania komentarza: 08.08.2022, 14:22Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: OkejTreść komentarza: Po pierwsze inwestorem musi być samorząd, a po drugie lokalizacja musi ulec zmianie. Absolutnie nie w tym miejscu. A jest naprawdę dużo możliwości. Co stoi na przeszkodzie, aby inwestorem był ZGPD-7? Po to powstał. Niech zbuduje instalacje w oddaleniu od zabudowy mieszkaniowej i po problemie.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 10:50Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama