MICHAŁ BOBROWSKI WICEMISTRZEM POLSKI

10-11 listopada odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitstu. Klub JUNIOR Dzierżoniów reprezentował jedynie najlepszy zawodnik w tym sezonie Michał Bobrowski.

10-11 listopada odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitstu. Klub JUNIOR Dzierżoniów reprezentował jedynie najlepszy zawodnik w tym sezonie Michał Bobrowski. Michał startował w kategorii Juniorów +84,3 gdzie wywalczył srebrny medal. Nasz zawodnik po drodze do finału pokonał 3 przeciwników. W finale musiał uznać wyższość zawodnikowi z Koźmina ulegając mu nieznacznie na punkty.
Swój start uważam za bardzo udany. Nie spodziewałem się takiego rezultatu. Mój sezon jest bardzo długi w tym roku i naprawdę bardzo wyczerpujący. Myślę że dzięki mojemu trenerowi Norbertowi zostałem dobrze przygotowany do zawodów za co mu serdecznie chciałem podziękować. Czeka mnie jeszcze kilka startów w tym roku więc jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa na macie – Michał Bobrowski.
Michał po raz kolejny pokazał wielki charakter i umiejętności podczas walk. Ten sezon Michał ma bardzo imponujący startował z powodzeniem w Brazylijskim Jiu Jitsu, MMA, Kick-Boxingu, Teakwondo, Muai Thai oraz Zapasach. Jak widać Michał jest wszechstronnym zawodnikiem co udowadnia wysokimi wynikami sportowymi.

Źródło : Norbert Warchoł