Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

TV SUDECKA OGŁASZA CASTING! !

Szukamy kobiety, która chce zmienić swój wygląd i swoje życie. To właśnie Ty możesz przejść zaskakującą metamorfozę. Wystarczy wysłać e-mail na adres: [email protected] i przekonać nas, że to właśnie Ty powinnaś zostać naszą bohaterką w załączniku prześlij zdjęcie twarzy i sylwetki.
Ładuję odtwarzacz...
 

Z nadwagą lub niedowagą, nieśmiałą albo radosną, wiecznie piękną i młodą, poszukującą zmian, dzięki Telewizji Sudeckiej marzenia welu kobiet mogą się spełnić.  Szukamy kobiety, która chce zmienić swój wygląd i swoje życie. To właśnie Ty możesz przejść zaskakującą metamorfozę. Wystarczy wysłać e-mail na adres: [email protected] i przekonać nas, że to właśnie Ty powinnaś zostać naszą bohaterką, w załączniku prześlij zdjęcie twarzy i sylwetki.  Autorka najciekawszej odpowiedzi przejdzie niesamowitą przemianę, o którą zadba gabinet stomatologiczny Twój Uśmiech, salon fryzjerski Karol, gabinet kosmetyczny Bioline, oraz sklep z modą włoską i francuską Bianka. Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 4 grudnia do godziny 8:00.

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama