Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

RADEK MAJDAN ZAGRA NA I URODZINACH GALERII ŚWIDNICKIEJ

16-17 marca w Świdnicy rozkręci się wyjątkowa impreza. Galeria Świdnicka obchodzi swoje pierwsze urodziny.
RADEK MAJDAN ZAGRA NA I URODZINACH GALERII ŚWIDNICKIEJ
RADEK MAJDAN ZAGRA NA I URODZINACH GALERII ŚWIDNICKIEJ

16-17 marca w Świdnicy rozkręci się wyjątkowa impreza. Galeria Świdnicka obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Największą atrakcją będzie pierwszy koncert zespołu The Trash, którego współzałożycielem jest były piłkarz i obecny celebryta - Radosław Majdan. Majdan w zespole gra na gitarze. Prócz niego w skład The Trash wchodzą: Piotr Konca – gitara i wokal - gitarzysta zespołu Ira, The Trash; współpracował z takimi artystami, jak Patrycja Markowska, Magda Femme, Sylwia Wiśniewska czy Justyna Steczkowska, Sebastian Piekarek – gitara i wokal - gitarzysta Patrycji Markowskiej, The Trash; współpracował z Dodą, Kasią Kowalską, Wojtkiem Pilichowskim, zespołami Daab i IRA;  Marcin Kleiber – bas - gitarzysta basowy Dody, The Trash; współpracował m.in. z Kasią Kowalską, Dogbite, Orbita Wiru, Geisha Goner; Radek Owczarz – perkusja - perkusista Patrycji Markowskiej, Edyty Bartosiewicz, The Trash; współpracował z takimi artystami jak Kasia Kowalska, Wojciech Pilichowski, Jerzy Połomski. Kapela zagra na scenie od godziny 17.00.


Dobra zabawa

Galeria Świdnicka przygotowała sporo innych atrakcji. Pierwszego dnia imprezy wystąpią świdniccy artyści, między innymi zespoły dziecięce i młodzieżowe z Młodzieżowego Domu Kultury. O dobre humory zadbają animatorzy i kuglarze. Dla zakupowiczów specjalne pokazy magiczne przygotował iluzjonista.

Tego dnia wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie, wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody rzeczowe. Będzie można wygrać kupony zakupowe do sklepów ze sprzętem i odzieżą sportową, kosmetyki, zabawki. Wiele konkursów w trakcie scenicznych występów to atrakcja dla najmłodszych.

Do urodzinowych obchodów włączą się najemcy z licznymi promocjami i specjalnymi ofertami (informujemy o nich szczegółowo na stronie i Facebookfu Galerii). Między innymi Intermarche zaprasza na degustację wyrobów ze swojej kuchni i wędzarni. Będzie także kącik dla dzieci i dużo dobrej zabawy w samym sklepie.

Czekoladowa niedziela

W niedzielę czeka na równie wiele atrakcji. Czekoladziarnia Choice przygotowała pokaz przyrządzania pralin. Jedna z ich sekretnych receptur zdobyła nagrodę dla Najlepszej Praliny w Europie. Przez cały dzień internauci zalogowani na Facebooku będą mogli oddawać głosy na zdjęcia klientów, którzy wzięli udział w sobotnim konkursie.

Od 13.00 na scenie gościć będą młode gwiazdy Studia Artystycznego Khatarsis.
A o godzinie 14.00 w galerii pojawi się drużyna futbolu amerykańskiego The Giants.Sportowcy poprowadzą prosty trening, odpowiedzą na pytania i zapozują do zdjęć. Wielką atrakcją będą pokazy i warsztaty taneczne powadzone przez gwiazdę popularnego programu telewizyjnego "You Can Dance". to za gwiazda? Przyjdźcie i przekonajcie się sami.
Równo o godzinie 17.00 na scenie pojawi się zespół Backstage Acoustic.Muzycy zagrają covery najpopularniejszych utworów ostatnich lat i parę klasycznych numerów. Backstage to półfinaliści Must Be The Music III. Duet w składzie Grzegorz Stępień i Krzysztof Piotrowski zagrał już w Galerii w czasie ostatnich Walentynek i zrobił prawdziwą furorę wśród słuchający. Ich fantastyczne brzmienie, świetne głosy i bardzo dobry kontakt z publicznością sprawiły, że to właśnie ich zaprosiliśmy na urodzinową fetę.
Zapraszamy na pokazy, na konkursy i koncerty.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: PFTreść komentarza: Przystanek kolejowy PKP będzie centralnie przy wieży Wielkiej Sowy? :))))Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:02Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: LoTreść komentarza: Opłaty za parkometry przewyższają dochody.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 15:55Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: MkTreść komentarza: Piękne wizje. Szkoda, że takie rewelacje są tylko 1 kwietniaData dodania komentarza: 1.04.2026, 12:38Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!
Reklama