Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

KAROLINA KARASIEWICZ TRZECIA W PUCHARZE POLSKI

Karolina Karasiewicz z klubu LKS Atom Mat Dzierżoniów zajęła 3 miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas Pucharu Polski rozgrywanego w dniach 13-14 czerwca w Koziegłowach.
KAROLINA KARASIEWICZ TRZECIA W PUCHARZE POLSKI

Karolina Karasiewicz z klubu LKS Atom Mat Dzierżoniów zajęła 3 miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas Pucharu Polski rozgrywanego w dniach 13-14 czerwca  w Koziegłowach. Sukces ten odniosła drugiego dnia rywalizacji  na dystansie 78,5km po wygranym finiszu z peletonu. W rywalizacji elity kobiet wygrała Katarzyna Wilkos z klubu TKK Pacyfic Nestle Fitness Cycling Team. W rywalizacji juniorek 7 miejsce zajęła Dorota Przęzak a 16 była Sandra Traczyk.  Wyścig juniorek wygrała Zuzanna Skubaja z TKK Pacyfic Nestle Fitness Cycling Team. Ostatnią kategorią dla klubu startującą w wyścigu ze startu wspólnego była juniorka młodsza. Tutaj Maja Jasionowska zajęła 37 miejsce. Wyścig wygrała Jajczak Anna z MLKS Wieluń.

Pierwszego dnia zawodów rozegrane zostały wyścigi jazdy indywidualnej na czas. W rywalizacji juniorek młodszych Maja Jasionowska zajęła 29 miejsce. Wygrała Jaskulska Marta z LKK Warmia Biskupiec. W klasyfikacji juniorek 14 była Dorota Przęzak a 25 Sandra Traczyk. Wygrała Skalniak Agnieszka z TKK Pacyfic Nestle Fitness Cycling Team. Ostatnią kategorią był start elity kobiet. Tutaj Karolina Karasiewicz zajęła 12 miejsce a 43 była Paula Pisarska. Jazdę na czas elity kobiet wygrała Anna Plichta z TKK Pacyfic Nestle Fitness Cycling Team.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama