Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://michalska.pl
Reklama https://michalska.pl

NASI KOLARZE PO IV EDYCJI PUCHARU POLSKI

W dniach 20-21 czerwca 2015 r. zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w IV edycji Pucharu Polski w Tarnowie Podgórnym.
NASI KOLARZE PO IV EDYCJI PUCHARU POLSKI

W dniach 20-21 czerwca 2015 r. zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w IV edycji Pucharu Polski w Tarnowie Podgórnym. Drugiego dnia w wyścigu ze startu wspólnego w kategorii juniorek wysokie  4 miejsce tuż obok podium zajęła Sandra Traczyk. W rywalizacji elity kobiet 6 miejsce zajęła Paula Pisarska. W rywalizacji open zwyciężyła Marta Lach z UKS Sokół Kęty. Kolejnym startem była rywalizacja juniorów młodszych i juniorek młodszych. W kobiecej odsłonie Maja Jasionowska zajęła 39 miejsce a zwyciężyła litwinka Rastavskaite Monika z PSK Fortuna Ponavri SVM, w wyścigu panów Michał Pustuła zajął 34 lokatę a 74 był Michał Mroczkowski.

 

Pierwszego dnia startów odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas. W kategorii juniorek 7 miejsce zajęła Sandra Traczyk a 8 Weronika Laszkiewicz. Zwyciężyła Jankiewicz Weronika z LKS Stomil Bełchatów. W rywalizacji elity kobiet 15 miejsce zajęła Paula Pisarska a wygrała Martyna Klekot z Unipol Częstochowa. Wśród juniorów młodszych 28 był Michał Mroczkowski a 52 Michał Pustuła. Zwycięstwo odniósł Papierski Damian UKS Koźminianka Koźminek. Ostatnim startem był wyścig juniorek młodszych. Tutaj Maja Jasionowska zajęła 41 miejsce. Kategorię juniorek młodszych wygrała Jaskulska Marta z LKK Warmia Biskupiec.

 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: aTreść komentarza: Wczoraj mnie "kierowca" wyprzedził na przejeździe kolejowym na drodze Bielawa - Dzierżoniów. Niektórzy nie maja mózgu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Zatrzymaj się przed tragedią – wspólna akcja „Bezpieczny Przejazd”Autor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Na przyszły rok , Mietek Fogg się zapowiedział .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 08:57Źródło komentarza: Majówkowy piknik z Eleni w Parku Miejskim w BielawieAutor komentarza: YSTreść komentarza: Motocyklista uciekał od policji i stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w auto (przy parkowane obok lombardu) tak że pasażer motocykla przeleciał przez maskę auta Uciekinierze porzucili motocykl i zaczęli uciekać i po 20 sekundach nadjechał radiowóz który prowadził pościg, dzięki osobom trzecim którzy pomogli w odnalezieniu i złapaniu sprawców Policja zyskała sukces w pościgu sprawców ! Dbajmy o bezpieczeństwo i pomagamy innymData dodania komentarza: 3.05.2026, 11:25Źródło komentarza: Bielawa. Zderzenie motocykla z zaparkowaną ToyotąAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatne
Reklama