Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

SUKCESY ZAWODNIKÓW LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

26 maja 2013 roku odbył się XI Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Czernica, rozgrywany w na trasie okrężnej w Ratowicach. Runda kryterium liczyła 2 kilometry.
 SUKCESY ZAWODNIKÓW LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW


26 maja 2013 roku odbył się XI Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Czernica, rozgrywany w na trasie okrężnej w Ratowicach. Runda kryterium liczyła 2 kilometry. Zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli same sukcesy podczas tego startu i w każdej kategorii wiekowej zawodnik klubu stanął na stopniu podium.
Na rozpoczęcie rywalizacji odbył się wyścig żakiń wraz z żakami. Wśród pań na 3 miejscu rywalizację zakończyła Małgorzata Dąbrowska, zaś to samo miejsce wśród żaków wywalczył Eryk Kaczor. Zaraz za nim na 4 miejscu był Mateusz Renc a 5 lokatę zajął Wiktor Wiśniewski. Za peletonem finiszował Robert Gasztecki. Następnie do rywalizacji przystąpili młodzicy. Tutaj po zaciętym boju Michał Mroczkowski zajął miejsce 5, Mateusz Krzesiński i Wojciech Karpierz przyjechali zaraz za grupą. Przedostatnim startem zawodów była rywalizacja elity pań wraz z juniorkami. Tutaj pełna kontrola kolarek LKS Atom Boxmet Dzierżoniów. Nasze dziewczyny od początku oderwały się od grupki zawodniczek i między sobą rozegrały bój o zwycięstwo. Wygrała Monika Kopińska, zaraz za nią na 2 miejscu była Natalia Mielnik a 3 Karolina Garczyńska. Tuż obok podium była Paula Guz. Za naszą 4-osobową ucieczką finiszowała Joanna Dubieniecka, która uczestniczyła w kraksie i nie „zabrała się” z dziewczynami. Na zakończenie zmagań w Ratowicach odbył się wyścig dzieci. Tutaj zwyciężył Hubert Kaczor, młodszy brat Eryka, który idzie w ślady brata.

Źródło: Natalia Mielnik


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xTreść komentarza: Proponuje na front.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 19:38Źródło komentarza: Prawie półtora promila i podrobione prawo jazdy. 19-latek z zarzutamiAutor komentarza: Grzesiu02Treść komentarza: Dzieje się we Wrocławiu 💪Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:50Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Wow! Super inicjatywa, na pewno będę! :)Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:49Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: RobbieTreść komentarza: Oczywiście, że będę. Ostatnio było znakomicie!Data dodania komentarza: 2.03.2026, 21:00Źródło komentarza: Kasprzycki - koncert, Szeremietiew - wykład, Śmigły - wystawaAutor komentarza: Murem za nauczycielką - nie dajęTreść komentarza: To na pewno pomoże. Jak ktoś będzie chciał drugiego zaatakować to to zrobi.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 20:22Źródło komentarza: Dzierżoniów zatańczył przeciwko przemocy – One Billion Rising 2026Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiej
Reklama