Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

OPEN SUMMER FESTIVAL 2013

Już po raz szósty otwarcie sezonu wakacyjnego rozpocznie impreza na zabytkowej twierdzy. Gwarantujący doskonałą zabawę Open Summer Festival, składa się z dwóch bloków programowych: Twierdzy dla aktywnych oraz Rock Bastion.
OPEN SUMMER FESTIVAL 2013

Już po raz szósty otwiercie sezonu wakacyjnego rozpocznie impreza na zabytkowej twierdzy. Gwarantujący doskonałą zabawę Open Summer Festival, składa się z dwóch bloków programowych: Twierdzy dla aktywnych oraz Rock Bastion. Zatem to nie tylko możliwość wysłuchania dobrej rockowej muzyki wykonywanej przez kapele podczas wieczornych koncertów na specjalnie w tym celu przygotowanej scenie w otoczeniu bastionów twierdzy, to również możliwość poznania historii samego obiektu, a także, co najważniejsze - to impreza, w której udział mogą wziąć całe rodziny. Z myślą o uczestnikach zaplanowano m.in. poszukiwanie skarbów w podziemiach twierdzy z udziałem żołnierzy pruskiego regimentu oraz grę terenową prowadzoną przez Kłodzkie Bractwo Rycerskie.

Open Summer Festival

22 czerwca 2013 r.

Twierdza Kłodzko

ul. Grodzisko 1

Twierdza dla aktywnych

15.00-17.00 Gra terenowa z Kłodzkim Bractwem Rycerskim

16.00 - 17.00 Poszukiwanie skarbów w labiryntach Twierdzy Kłodzko z udziałem
żołnierzy pruskiego regimentu historycznego

RockBastion

17.00 - zespół Masterpiece (z Czech)

18.30 - zespół Bleem

19.30 - zespół The Colonists (info w zał)

21.00 - Gwiazda wieczoru zespół Luxtorpeda (info w zał)

Wstęp na imprezę wolny

W ramach Open Summer Festival 21 czerwca (piątek) zorganizowane zostaną
także: Międzynarodowe Zawody w Kolarstwie Terenowym:

- Start godz. 15.00 na kłodzkim rynku - oficjalne rozpoczęcie zawodów o
Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka

- Wyścig Główny - Fort Owcza Góra - start pierwszej kategorii godz.15.45

- godz. 19.00 - Rynek - zakończenie zawodów


Źródło: Karolina Pszeniczna KCKSIR w Kłodzku

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Gdzie Ci "mężczyźni" ? nie podjęli rękawicy ? bali się rozmowy face to face, zza komputerów to odważni , a na ulicy blady strach . "Mazurkiewicz" największy kozak :))Data dodania komentarza: 19.08.2022, 15:13Źródło komentarza: Lądek-Zdrój: Grupa organizująca referendum, nie przyszła na spotkanie z burmistrzemAutor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama