Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

OPEN SUMMER FESTIVAL 2013

Już po raz szósty otwarcie sezonu wakacyjnego rozpocznie impreza na zabytkowej twierdzy. Gwarantujący doskonałą zabawę Open Summer Festival, składa się z dwóch bloków programowych: Twierdzy dla aktywnych oraz Rock Bastion.
OPEN SUMMER FESTIVAL 2013

Już po raz szósty otwiercie sezonu wakacyjnego rozpocznie impreza na zabytkowej twierdzy. Gwarantujący doskonałą zabawę Open Summer Festival, składa się z dwóch bloków programowych: Twierdzy dla aktywnych oraz Rock Bastion. Zatem to nie tylko możliwość wysłuchania dobrej rockowej muzyki wykonywanej przez kapele podczas wieczornych koncertów na specjalnie w tym celu przygotowanej scenie w otoczeniu bastionów twierdzy, to również możliwość poznania historii samego obiektu, a także, co najważniejsze - to impreza, w której udział mogą wziąć całe rodziny. Z myślą o uczestnikach zaplanowano m.in. poszukiwanie skarbów w podziemiach twierdzy z udziałem żołnierzy pruskiego regimentu oraz grę terenową prowadzoną przez Kłodzkie Bractwo Rycerskie.

Open Summer Festival

22 czerwca 2013 r.

Twierdza Kłodzko

ul. Grodzisko 1

Twierdza dla aktywnych

15.00-17.00 Gra terenowa z Kłodzkim Bractwem Rycerskim

16.00 - 17.00 Poszukiwanie skarbów w labiryntach Twierdzy Kłodzko z udziałem
żołnierzy pruskiego regimentu historycznego

RockBastion

17.00 - zespół Masterpiece (z Czech)

18.30 - zespół Bleem

19.30 - zespół The Colonists (info w zał)

21.00 - Gwiazda wieczoru zespół Luxtorpeda (info w zał)

Wstęp na imprezę wolny

W ramach Open Summer Festival 21 czerwca (piątek) zorganizowane zostaną
także: Międzynarodowe Zawody w Kolarstwie Terenowym:

- Start godz. 15.00 na kłodzkim rynku - oficjalne rozpoczęcie zawodów o
Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka

- Wyścig Główny - Fort Owcza Góra - start pierwszej kategorii godz.15.45

- godz. 19.00 - Rynek - zakończenie zawodów


Źródło: Karolina Pszeniczna KCKSIR w Kłodzku

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama