Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SMOKI EDUKACJI

Dziewięcioro uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych i gimnazjów odebrało Smoki Edukacji – stypendia specjalne za wyniki w nauce. Uczniowie kończący podstawówkę otrzymali smoki srebrne, ich starsi koledzy z III klas gimnazjów – złote.
SMOKI EDUKACJI

Dziewięcioro uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych i gimnazjów odebrało Smoki Edukacji – stypendia specjalne za wyniki w nauce. Uczniowie kończący podstawówkę otrzymali smoki srebrne, ich starsi koledzy z III klas gimnazjów – złote.
Srebrne Smoki Edukacji, czyli statuetki i stypendia w wysokości 500 zł, trafiły do rąk Marty Kuźniar z SP 3, Pauliny Ullrich i Natalii Rogowicz-Garay z SP 5, Olafa Olejnika z SP 9 oraz Agaty Krupskiej z ZSSS. Złotego Smoka Edukacji – statuetkę i stypendium w wysokości 700 zł – otrzymała Sylwia Smęt i Agata Rychter z ZG 3, Michał Kądzioła z G1 i Mateusz Łyżwa z ZSSS.
Stypendium specjalne „Smoki edukacji” przyznawane jest za wybitne osiągnięcia ucznia w szkole i poza nią, których miarą jest średnia ocen szkolnych i ponadprzeciętne wyniki w nauce.
Aby dostać „smoka” uczeń kończący podstawówkę lub gimnazjum musi mieć wzorową ocenę z zachowania, uzyskać ze wszystkich obowiązkowych zajęć co najmniej bardzo dobre oceny i zdobyć najwyższą w swojej szkole liczbę punktów na sprawdzianie klasy VI lub gimnazjalnym. Warunkiem jest także udział i wysokie miejsce w konkursach, olimpiadach i zawodach pozaszkolnych i aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły. Nagrody wręczono podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Laureatom gratulujemy. Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Źródło: www.dzierzoniow.pl


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama