Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

JAK POWINNO FUNKCJONOWAĆ NOWE CK W PIESZYCACH?

Gmina Pieszyce pozyskała środki unijne na realizację budowy nowego Centrum Kultury. W nowo wybudowanym centrum będzie sala widowiskowa, pomieszczenia biblioteczne, sala do prób dla amatorskich zespołów artystycznych, sala wystawiennicza, niewielka kawiarenka, pomieszczenia biurowe.
JAK POWINNO FUNKCJONOWAĆ NOWE CK W PIESZYCACH?


Gmina Pieszyce pozyskała środki unijne na realizację budowy nowego Centrum Kultury. W nowo wybudowanym centrum będzie sala widowiskowa, pomieszczenia biblioteczne, sala do prób dla amatorskich zespołów artystycznych, sala wystawiennicza, niewielka kawiarenka, pomieszczenia biurowe. Projekt zakłada funkcjonowanie punktu informacji turystycznej.

Nowoorganizowany obiekt zostanie wykorzystany w sposób najbardziej racjonalny, tak by zaspokajał potrzeby mieszkańców Pieszyc. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Pieszycach wydając publiczne pieniądze chcą zadbać o to by wydawać je nie tylko zgodnie z przepisami i racjonalnie, ale też zaspakajając w miarę posiadanych środków Państwa potrzeby kulturalne. Przygotowali zatem narzędzia do badania potrzeb mieszkańców Pieszyc i usilnie Państwa do współpracy . Po otrzymaniu od Państwa informacji zwrotnej będą mieli pełne rozeznanie co do Państwa oczekiwań wobec ich pracy i nowego obiektu.

Program Operacyjny Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013

Numer i nazwa osi priorytetowej – 2. Poprawa warunków rozwoju przedsiębiorczości i turystyki

Numer i nazwa dziedziny wsparcia – 2.2 Wspieranie rozwoju turystyki

Tytuł projektu:

,,Wędrowanie po północno-wschodnich Czechach i po Dolnym Śląsku”

Rozpoczęcie Projektu IV kwartał 2010 r.

Zakończenie rzeczowe i finansowe projektu to IV kwartał 2014 r.

Całkowita wartość ( w euro) : 2 819 969, 62

Dofinansowanie ( w euro) : 2 369 556, 88

Całkowita wartość przypadająca na Partnera Wiodącego – Pieszyce ( w euro) : 1 888 328, 84

Dofinansowanie ( w euro) : 1 583 851, 38

Działania:

Gmina Pieszyce

Uruchomienie polsko-czeskiej strony internetowej
Przebudowa i adaptacja kina na Centrum Kultury i Turystyki z Punktem Informacji Turystycznej (o całkowitej Powierzchni użytkowej 1548 m2)
Waloryzacja turystyczna
Prezentacje o tematyce turystycznej
Gra edukacyjna ,,Co wiesz o swoim sąsiedzie”
Targi turystyczno-kulturowe
Prezentacje teatralne
Plenerowy przegląd filmów (polskich i czeskich)
Konkurs poetycki
Stałe wystawy o Partnerach Projektu
Konferencja podsumowująca


Ankieta znajduje się pod wskazanym niżej linkiem:

http://platforma.ekonsultacje.org/badanie-potrzeb-i-preferencji-w-kwestii-powstajacego-centrum-kultury/


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama