Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama 1

ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWSTWA

Jeżeli raz oddamy krew, nie będziemy musieli robić tego do końca życia. Organizm produkuje tyle krwi, ile oddaje. W ubiegłym roku do placówek w całym kraju zgłosiło się ponad 630 tysięcy osób.
ŚWIATOWY DZIEŃ KRWIODAWSTWA


Jeżeli raz oddamy krew, nie będziemy musieli robić tego do końca życia. Organizm produkuje tyle krwi, ile oddaje. W ubiegłym roku do placówek w całym kraju zgłosiło się ponad 630 tysięcy osób. Dokonano milion dwieście tysięcy pobrań. To ważne, bo pojedyncza jednostka oddanej krwi może uratować życie trzem osobom. 16 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawstwa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xTreść komentarza: Proponuje na front.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 19:38Źródło komentarza: Prawie półtora promila i podrobione prawo jazdy. 19-latek z zarzutamiAutor komentarza: Grzesiu02Treść komentarza: Dzieje się we Wrocławiu 💪Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:50Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Wow! Super inicjatywa, na pewno będę! :)Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:49Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: RobbieTreść komentarza: Oczywiście, że będę. Ostatnio było znakomicie!Data dodania komentarza: 2.03.2026, 21:00Źródło komentarza: Kasprzycki - koncert, Szeremietiew - wykład, Śmigły - wystawaAutor komentarza: Murem za nauczycielką - nie dajęTreść komentarza: To na pewno pomoże. Jak ktoś będzie chciał drugiego zaatakować to to zrobi.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 20:22Źródło komentarza: Dzierżoniów zatańczył przeciwko przemocy – One Billion Rising 2026Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiej
Reklama