Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEJ WYMAGAJĄCEJ STAŁEJ OPIEKI

Policja poszukuje 36-letniej mieszkanki Dzierżoniowa, która 17 września tuż po godz. 08:00 wyszła na spacer ze swojego mieszkania i do tej pory nie odnalazła się.
POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEJ WYMAGAJĄCEJ STAŁEJ OPIEKI

Policja poszukuje 36-letniej mieszkanki Dzierżoniowa, która 17 września tuż po godz. 08:00 wyszła na spacer ze swojego mieszkania i do tej pory nie odnalazła się. Zaginiona to Beata Jaros, która choruje na schizofrenię i wymaga stałej opieki. Kobieta może przebywać na klatkach schodowych lub spacerować po ulicach.

17 września po godzinie 08:00 Beata Jaros wyszła z mieszkania na Osiedlu Różanym i do tej pory nie wróciła. Zaginiona choruje na schizofrenię i wymaga stałej opieki. Kobieta może przebywać na klatkach schodowych lub spacerować po ulicach. W kontaktach może sprawiać wrażenie osoby zagubionej lub chorej. Rysopis zaginionej: wzrost170 cm, krępa sylwetka, waga około94 kg, włosy jasne, krótkie z widoczną łysiną, niebieskie oczy, twarz okrągła, nas średni.  Wychodząc ubrana była w czapkę z daszkiem

- moro, koszulkę z krótkim rękawem w kolorze czerwonym z nadrukiem na klatce piersiowej, krótkie spodenki niebiesko-białe, skarpetki granatowe i białe buty sportowe.

 

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dzierżoniowie, tel. 74-832-22-20 albo 74-832-22-22 lub najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997 lub 112. Wszystkim osobom, które pragną zachować anonimowość zapewniamy dyskrecję. ZAGINIONA WYMAGA STAŁEJ OPIEKI.

 

Info. podinsp.Mariusz Furgała

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Daniel Anthony 25.11.2019 14:19
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,    Jestem Daniel Anthony, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę świąteczną przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%, więc wróć do nas za pośrednictwem naszego e-maila {[email protected]}, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem Daniel Anthony

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: falconeTreść komentarza: Brawo Panie Gancarz, Jeszcze tylko Zmobilizować wycieczki dla szkół z całego Dolnego Śląska do Srebrnej Góry jako zajęcia z HistoriiData dodania komentarza: 19.01.2026, 14:11Źródło komentarza: „Dolny Śląsk na dobrych torach”. Samorząd województwa zapowiada kolejową ofensywę inwestycyjnąAutor komentarza: CiekawostkaTreść komentarza: Kominiarz w styczniu chodził i sprawdzał....Data dodania komentarza: 18.01.2026, 21:57Źródło komentarza: Dzierżoniów, interwencja strażaków na NowowiejskiejAutor komentarza: RS6Treść komentarza: oj gosciu bez prawka znowu samochód rozwaliłData dodania komentarza: 13.01.2026, 07:22Źródło komentarza: Owiesno. Dwie osoby ranne po uderzeniu BMW w drzewoAutor komentarza: falconeTreść komentarza: spoko gościu szacun za jego zaangażowanie .Data dodania komentarza: 12.01.2026, 13:10Źródło komentarza: Rozmowa z Marcinem Piętem, wójtem Gminy DzierżoniówAutor komentarza: matka polkaTreść komentarza: i co z tych przyrostów pieniedzy jak ludzi nie bedzie bezsensuData dodania komentarza: 9.01.2026, 19:29Źródło komentarza: Gmina Bielawa pobiła kolejny rekord w zdobywaniu środków zewnętrznychAutor komentarza: Treść komentarza: Co się dziwić pracy nie ma, ceny nieruchomości z kosmosu o wynajmie już nie wspominając. Zainwestujcie w budowę stref ekonomicznych to może ten trend spadkowy odwrócicie bo narazie nadziei dla tego padołu łez nie ma.Data dodania komentarza: 9.01.2026, 14:09Źródło komentarza: Regres demograficzny Bielawy trwa nadal, ale ujemny przyrost naturalny był najmniejszy na przestrzeni ostatnich 5 lat
Reklama