Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Kłodzko Otworzyło Turystycznie Wakacje 2026

W sobotę, 27 czerwca, Plac Miast Partnerskich w Kłodzku stał się oficjalną stolicą dolnośląskich podróży. Impreza pod hasłem „Turystyczne Otwarcie Wakacji na Dolnym Śląsku” zgromadziła wystawców z całego regionu, blogerów oraz rzesze turystów i mieszkańców szukających letnich inspiracji.
Kłodzko Otworzyło Turystycznie Wakacje 2026

Sobotnie wydarzenie pokazało, że Kłodzko i cały region są w pełni gotowe na przyjęcie turystów. Przedstawiciele lokalnych samorządów oraz branży turystycznej podkreślali, jak istotna jest teraz obecność podróżnych. Każda rezerwacja noclegu, bilet wstępu do muzeum czy obiad kupiony w lokalnej restauracji to bezpośrednia pomoc w odbudowie potencjału turystycznego tych pięknych terenów. Sądząc po entuzjazmie uczestników i bogatej ofercie zaprezentowanej na Placu Miast Partnerskich, tegoroczne wakacje na Dolnym Śląsku zapowiadają się niezwykle intensywnie i bezpiecznie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Reklama