Zdjęcia otrzymaliśmy od naszego widza, za który dziękujemy bardzo.
Reklama
Jaźwina. Zderzenie Forda z Oplem
23. czerwca przed 13:00, w Jaźwinie doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, 23-letnia kierująca samochodem Ford wykonując w nieprawidłowy sposób manewr wyprzedzania doprowadziła do zderzenia bocznego z Oplem, prowadzonym przez 34-latkę. Sprawca został ukarany mandatem.
==
nadkom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP Dzierżoniów
- Dzisiaj, 17:58

Reklama
Napisz komentarz
Komentarze