Wkrótce pełna informacja oraz materiał filmowy.
Reklama
Pieszyce. Wypadek na drodze do Dzierżoniowa
24 czerwca po godzinie 14:00 doszło do zdarzenia drogowego na drodze z Pieszyc do Dzierżoniowa. Zderzyły się tam pojazdy marki Volkswagen i Mazda. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej i pojechała do szpitala w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowała dzierżoniowska drogówka, pogotowie ratunkowe i policyjni technicy.
- Dzisiaj, 17:40

Reklama
Napisz komentarz
Komentarze