W zawodach MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowały Milena Błażkiewicz 50kg, Oliwia Międła 50kg, Emilia Wyka 65kg, Zuzanna Paterek 65kg. Najlepiej zaprezentowała się Milena Błażkiewicz, która zdobyła złoty medal i obroniła tytuł mistrzowski z roku 2025. Srebrny medal wywalczyła Emilia Wyka. Brązowy medal zdobyła Oliwia Międła. W walkach eliminacyjnych odpadła Zuzanna Paterek. Nasze dziewczęta w walkach drużynowych uplasowały się na III miejscu w kraju. To był bardzo udany start naszego zespołu. Milena tego dnia nie miała sobie równych. Inne dziewczyny walczyły również dobrze ale wystarczyło to wywalczenia medali. Cieszymy się z sukcesów i liczymy, że nasze panie będą nas reprezentować na Mistrzostwach Europy w Budapeszcie – Norbert Warchoł. Wyjazd współfinansowany ze środków UM w Dzierżoniowie oraz UG w Dzierżoniowie. Wspierają nas - Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Fundacja Ziemi Sudeckiej, Festa Sport.





Napisz komentarz
Komentarze