Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

KS BALTI: 5 medali Nataszy na Arena Grand Prix w Oświęcimiu

W dniach 9-10.05.2026 r. na 50-metrowej pływalni w Oświęcimiu odbyły się zawody Arena Grand Prix. W zawodach udział wzięły 73 kluby, 584 zawodników. Nasz Klub reprezentowała Natasza Paraciej (2011) - podopieczna trenerów Zuzanny i Jacka Pisarskich.
KS BALTI: 5 medali Nataszy na Arena Grand Prix w Oświęcimiu

W zawodach prawo startu mieli zawodnicy w wieku 13 lat i starsi, podzieleni na kategorie wiekowe:
• kategoria open – zawodnicy 13 lat i starsi (rocznik 2013 i starsi) 
• kategoria I – zawodnicy 17-18 lat (rocznik 2008-2009) 
• kategoria II – zawodnicy 16 lat (rocznik 2010) 
• kategoria III – zawodnicy 15 lat (rocznik 2011) 
• kategoria IV – zawodnicy 14 lat (rocznik 2012) 
• kategoria V – zawodnicy 13 lat (rocznik 2013)

Wyniki naszej zawodniczki (kat. III):
50 m stylem dowolnym (27.02 s) 1 miejsce
100 m stylem dowolnym (1:02.58 s) 1 miejsce
50 m stylem klasycznym (35.14 s) 1 miejsce
50 m stylem motylkowym (30.61 s) 1 miejsce
50 m stylem grzbietowym (33.22 s) 2 miejsce 
1 miejsce wśród zawodniczek 15-letnich (suma punktów za 3 najlepsze starty)
16 wynik (OPEN) wśród kobiet (50 dowolnym 667 pkt.)

Gratulujemy!

Wyniki dostępne na stronie: https://livetiming.pl/contest/41994429-4280-441b-8b7c-bb67bcd1af21

Zadanie publiczne „Pływaj z BALTI” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Bielawa.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama