Za nami pierwszy z tegorocznego cyklu ekologicznych pikników, które odbywają się w różnych częściach Świdnicy. Wydarzenia łączą zabawę z nauką i w przystępny sposób pokazują, jak dbać o środowisko. Inauguracja miała miejsce 9 maja na Świdnickim Rynku.
Telewizja Sudecka
09.05.2026 16:48
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze