Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Dzierżoniów. Narodowy Dzień Zwycięstwa

W uroczystości 81. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Dzierżoniowie, która rozpoczęła się hymnem państwowym, obok władz samorządowych miasta i powiatu uczestniczyli przedstawiciele: Klubu Gazety Polskiej Dzierżoniów II, Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego, Ruchu Narodowego Konfederacja, innych organizacji patriotycznych i konserwatywnych, stowarzyszeń, seniorzy Dziennego Domu CSD, uczniowie dzierżoniowskich szkół oraz mieszkańcy. Program artystyczny wykonały dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 2 oraz uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 3. Jakże aktualnie dzisiaj zabrzmiała pieśń Jana Pietrzaka "Żeby Polska była Polską" w wykonaniu dziewcząt. Od lat pamiętamy o tym ważnym wydarzeniu, o którym należy przypominać szczególnie pokoleniu młodych Polaków. Wierzymy, że kolejne upamiętnienia będą obchodzone jak zwykle uroczyście i godnie. Spotkanie zakończyło się odśpiewaniem "Roty" i wyprowadzeniem pocztów sztandarowych.
Dzierżoniów. Narodowy Dzień Zwycięstwa


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama