Nowoczesny Dzierżoniów i OBS połączyły siły
W środę 6 maja podpisano porozumienie, które łączy Nowoczesny Dzierżoniów oraz OBS w jedno stowarzyszenie o nazwie Nowoczesny Obywatelski Samorząd. Połączenie sił w myśl zasady „duży może więcej” ma dać stowarzyszeniu nowe możliwości.
- 07.05.2026 17:29

Reklama
Napisz komentarz
Komentarze