5 maja po godzinie 6:30 doszło do zdarzenia drogowego na obwodnicy Dzierżoniowa. Na skrzyżowaniu z ul. Ceglaną w Bielawie kierujący Seatem wjechał na wysepkę i uderzył w latarnię. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracowała dzierżoniowska drogówka.
Krzysztof Bachiński
05.05.2026 09:16
Około 7:00 5 maja, w Dzierżoniowie na drodze Wojewódzkiej nr 382 doszło do zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze ustalili, iż sprawcą był 38-letni kierowca seata, który najprawdopodobniej w wyniku zaśnięcia uderzył w latarnię. Postepowanie w tej sprawie przeprowadzą dzierżoniowscy policjanci. == nadkom. Marcin Ząbek Oficer Prasowy KPP Dzierżoniów
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze