Mieszkańcy Dzierżoniowa przemaszerowali dziś z biało-czerwonymi flagami z Rynku pod Pomnik Pamięci Losów Ojczyzny, wspólnie celebrując jedno z najważniejszych świąt w historii Polski.
Pod pomnikiem odśpiewano hymn państwowy oraz odsłonięto Miejsce Pamięci Oręża Polskiego w postaci sześciu kolumn, upamiętniających ważne wydarzenia w historii Polski.
Uroczystości uświetnił mały program artystyczny zaprezentowany, przez grupy działające przy DOK-u w Dzierżoniowie
Uroczystość zakończyło złożenie kwiatów pod Pomnikiem Losów Ojczyzny.
Krzysztof Bachiński
03.05.2026 20:12
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze