Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Bielawa: Mieszkańcy mają kolejny powód do dumy!

Ogromny sukces odniósł Marcel Sokoliński, który podczas Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule Light Contact w Będzinie sięgnął po:
Bielawa: Mieszkańcy mają kolejny powód do dumy!

🥇 1. miejsce – Mistrzostwo Polski w kategorii -57 kg juniorów

🏆 nagrodę dla najlepszego juniora turnieju

💥Turniej stał na niezwykle wysokim poziomie – w zawodach rywalizowało aż 671 zawodników z 106 klubów z całej Polski, i to tylko w jednej formule! 

👉Droga do złotego medalu była wymagająca – Marcel Sokoliński musiał stoczyć aż cztery zwycięskie walki, w każdej pokazując świetne przygotowanie, determinację oraz konsekwencję w działaniu. Z pojedynku na pojedynek prezentował coraz większą pewność siebie i skuteczność, dominując w swojej kategorii, co ostatecznie dało mu tytuł mistrza Polski oraz nagrodę dla najlepszego juniora turnieju.

👉Na co dzień Marcel reprezentuje klub SKT Tiger - trener Damian Jagodnicki i trenuje w Bielawie, gdzie systematycznie rozwija swoje umiejętności. To zawodnik, który zawsze daje z siebie 100% – nie tylko bardzo utalentowany, ale także stanowiący wzór dla innych. Zawsze uśmiechnięty, kulturalny, serdeczny i pomocny, inspiruje swoich rówieśników zarówno na treningach, jak i poza nimi.

👉To nie tylko wielki sukces sportowy, ale również dowód na to, że ciężka praca, zaangażowanie i pasja prowadzą na sam szczyt 👏

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty! 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: PFTreść komentarza: Przystanek kolejowy PKP będzie centralnie przy wieży Wielkiej Sowy? :))))Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:02Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: LoTreść komentarza: Opłaty za parkometry przewyższają dochody.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 15:55Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: MkTreść komentarza: Piękne wizje. Szkoda, że takie rewelacje są tylko 1 kwietniaData dodania komentarza: 1.04.2026, 12:38Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: MonikaTreść komentarza: Brawo chłopaki!!!!!Data dodania komentarza: 30.03.2026, 11:09Źródło komentarza: Sparta Ostroszowice gromi w Strzegom Football Cup!
Reklama