Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA 2013 ROKU

Wizyta Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, zamknięcie OWW Sudety, otwarcie Dolnośląskiego Inkubatora Art - Przedsiębiorczości, a może budowa Centrum Kultury w Pieszycach? Oto najważniejsze wydarzenia minionego roku.
NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA 2013 ROKU


Wizyta Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, zamknięcie OWW Sudety, otwarcie Dolnośląskiego Inkubatora Art - Przedsiębiorczości, a może budowa Centrum Kultury w Pieszycach? Oto najważniejsze wydarzenia minionego roku.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Gość 02.01.2014 23:22
rychu skonczyl uniwersytet marxistowsko-leninowski

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 02.01.2014 23:22
Do jan kunigowski: Moim zdaniem zostały usunięte komentarze nie potrzebne, nie przekraczające najniższego progu ludzkiej inteligencji, poniżające człowieczeństwo, a szczególnie kogoś kto, jak mówicie, "bez matury" potrafił osiągnąć więcej niż inni, którzy ją posiadają.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xd 02.01.2014 12:11
Centrum kultury ważnym wydarzeniem ? hahahahahaahah Niepotrzebnie wydane pieniądze na coś co i tak się nie przyda. A kiedy ulica Kopernika ? To by było coś.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xd 02.01.2014 12:11
Centrum kultury ważnym wydarzeniem ? hahahahahaahah Niepotrzebnie wydane pieniądze na coś co i tak się nie przyda. A kiedy ulica Kopernika ? To by było coś.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cipka 02.01.2014 11:50
czyzby rychu nie miał matury:D? inteligent bez szkoły?

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 02.01.2014 10:20
Rysiek zrób mature tumanie!!!!

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 02.01.2014 10:16
Ja się pytam gdzie artykuł na dobie zniknął na temat sylwestra na runku w bielawie w sylwestra był do godziny 24 a rano w nowy rok już wykasowany było ze 100 komentarzy obrażających Rycha i jego świtę, że był on sponsorowany przez UM Bielawa więc kazali go usunąć to są jaja jak źle piszę (prawdę) to usuwamy jak za komuny za karę bądź też w nagrodę teraz każdy artykuł o bielawie i włodarzach na dobie będzie bombardowany niepochlebnymi komentarzami pozdrawiam obserwator na zimno

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 02.01.2014 05:47
pogonic komuchow

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 01.01.2014 13:42
Ludzie! Idźcie jesienią na wybory. Powitajmy rok 2015 bez p. Dźwiniela i jego współpracowników.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 01.01.2014 13:39
zdewastowanie zbiornika oraz upadek zakładów włókienniczych to największa porażka i tragedia w powojennej historii Bielawy. Zapamiętajcie dla potomnych dzięki komu tak się stało

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.