Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Wymień foliówkę na eko-reklamówkę

Masz w domu niepotrzebne foliowe reklamówki? Możesz w prosty sposób zamienić je na coś znacznie lepszego dla środowiska! Już w dniach od 15 do 16 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbędzie się kolejna edycja popularnej akcji „Wymień foliówkę na eko -reklamówkę”. Do mieszkańców trafiło ich już ponad 8400 sztuk.
Wymień foliówkę na eko-reklamówkę

Jak działa akcja?

W ramach wydarzenia każdy mieszkaniec może przynieść do urzędu (ul. Armii Krajowej 49, pokój nr 2 - parter) foliówkę, a w zamian otrzyma bawełnianą torbę wielokrotnego użytku z logo kampanii „Czysta Świdnica”. Torby można wymieniać w godzinach pracy urzędu, czyli od 7.30 do 15.30.

Dlaczego warto wziąć udział?

To prosta, ale bardzo skuteczna inicjatywa, która ma na celu ograniczenie ilości plastiku w naszym codziennym życiu i promowanie ekologicznych nawyków wśród mieszkańców. Każda oddana foliówka to symboliczny krok w stronę czystszego środowiska i miasta wolnego od jednorazowych odpadów.

Nie zwlekaj - przyjdź do Urzędu Miejskiego, oddaj swoją foliową torbę i odbierz praktyczną, estetyczną eko-reklamówkę. Zrób coś dobrego dla środowiska i dla swojego miasta.

Termin akcji: 15-16 kwietnia 2026 r.
Godziny: 7.30 - 15.30

Miejsce: Urząd Miejski w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, pokój nr 2 (parter).

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: PFTreść komentarza: Przystanek kolejowy PKP będzie centralnie przy wieży Wielkiej Sowy? :))))Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:02Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: LoTreść komentarza: Opłaty za parkometry przewyższają dochody.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 15:55Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: MkTreść komentarza: Piękne wizje. Szkoda, że takie rewelacje są tylko 1 kwietniaData dodania komentarza: 1.04.2026, 12:38Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: MonikaTreść komentarza: Brawo chłopaki!!!!!Data dodania komentarza: 30.03.2026, 11:09Źródło komentarza: Sparta Ostroszowice gromi w Strzegom Football Cup!
Reklama