Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama 1

Niedzielne Bieganie w Zamku Na Skale: Bieg o Bańkę Mleka oraz Bieg o Byczy Róg

W niedzielę, 22 marca Trzebieszowice stały się biegową stolicą regionu. Na terenie majestatycznego Zamku na Skale odbyły się dwie flagowe imprezy: Bieg o Bańkę Mleka oraz Bieg o Byczy Róg. Wydarzenie przyciągnęło zarówno profesjonalnych biegaczy górskich, jak i amatorów szukających wyzwań w wyjątkowych okolicznościach przyrody.
Niedzielne Bieganie w Zamku Na Skale: Bieg o Bańkę Mleka oraz Bieg o Byczy Róg

Uczestnicy mierzyli się z trasami, które wymagały nie tylko dobrej kondycji, ale i sprytu technicznego. Ścieżki prowadzące wokół zamkowego wzgórza oraz przez okoliczne lasy oferowały dynamiczne podbiegi i szybkie zbiegi Bieg o Bańkę Mleka: Tradycyjnie kojarzony z lokalnym kolorytem, przyciągnął entuzjastów krótszych, ale intensywnych dystansów. Atmosfera na starcie była gorąca, a zawodnicy walczyli o każdy metr, mając na uwadze nietypowe trofea czekające na mecie. Bieg o Byczy Róg: To wyzwanie dla tych, którzy nie boją się większego wysiłku. Trasa była wymagająca, a symboliczny "Byczy Róg" motywował do przekraczania własnych granic. Wielką atrakcją, która towarzyszyła sportowym zmaganiom, był kiermasz lokalnych wyrobów. Rozstawione na dziedzińcu stoiska kusiły zapachami i kolorami, stając się idealnym miejscem dla kibiców oraz regenerujących się biegaczy. Tym, co wyróżniło tegoroczną edycję, była niezwykła oprawa. Zamek na Skale po raz kolejny udowodnił, że jest idealnym gospodarzem. Po zakończeniu zmagań biegacze mogli zregenerować siły w historycznych wnętrzach, dzieląc się wrażeniami z trasy przy herbacie i lokalnych przysmakach prosto z kiermaszu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama