Za nami Dolnośląskie Forum Gospodarcze, które odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Oleśnicy. Wydarzenie zorganizowane pod hasłem „Region bezpiecznej przyszłości – infrastruktura i innowacje”, zgromadziło licznych przedstawicieli rządu, samorządu, środowiska naukowego oraz biznesu. Stało się ono ważną platformą do dyskusji na temat bezpieczeństwa i dalszego rozwoju regionu.
Telewizja Sudecka
20.03.2026 20:56
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze