Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Bezpieczeństwo w powiecie kłodzkim – podsumowanie działań służb za 2025 rok

W poniedziałek, 16 marca, w Starostwie Powiatowym w Kłodzku odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Infrastruktury Drogowej Rady Powiatu Kłodzkiego. Obradom przewodniczył Wicestarosta Kłodzki Piotr Marchewka.
Bezpieczeństwo w powiecie kłodzkim – podsumowanie działań służb za 2025 rok

Podczas spotkania wysłuchano sprawozdań przedstawicieli służb, inspekcji i straży dotyczących ich działalności w 2025 roku. Omówiono najważniejsze działania podejmowane na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kłodzkiego, w tym kwestie związane z porządkiem publicznym, reagowaniem na zagrożenia oraz współpracą między służbami.

Po analizie przedstawionych informacji komisje pozytywnie oceniły działalność służb w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na terenie powiatu kłodzkiego w 2025 roku.

💬 – Bezpieczeństwo mieszkańców jest jednym z najważniejszych zadań samorządu. Cieszy nas dobra współpraca wszystkich służb i instytucji, które każdego dnia dbają o porządek i bezpieczeństwo w naszym powiecie – podkreślił Wicestarosta Piotr Marchewka.

Dzięki zaangażowaniu służb oraz dobrej współpracy z samorządami i instytucjami możliwe jest skuteczne reagowanie na zagrożenia oraz budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu kłodzkiego.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama