Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

KS BALTI: podwójne złoto dla pływaków we Wrocławiu

14.03.2026 roku na 25-metrowej pływalni we Wrocławiu odbyły się MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W PŁYWANIU 12-13 LAT (strefa lubuska i dolnośląska). W zawodach udział wzięło 26 klubów, 306 zawodników. Nasz Klub reprezentowało 3 pływaków - podopiecznych Zuzanny i Jacka Pisarskich: Karolina Stopyra, Filip Wróbel i Wojciech Jazowski.
KS BALTI: podwójne złoto dla pływaków we Wrocławiu

W imprezie udział brali zawodnicy w kategorii MŁODZIK urodzeni w latach 2014 (12 lat) oraz 2013 (13 lat).

Wyniki naszych zawodników:
Karolina Stopyra (2013):
100m stylem klasycznym, czas 1:29.06s. (10 miejsce)
200m stylem grzbietowym, czas 2:48.84s. (7 miejsce)

Filip Wróbel (2013):
100m stylem dowolnym, czas 58.89s. (1 miejsce)
100m stylem grzbietowym, czas 1:07.52s. (1 miejsce)
Filip zajął 1. miejsce wśród chłopców 13-letnich w punktacji za dwa najlepsze starty.

Wojciech Jazowski (2013):
100m stylem klasycznym, czas 1:24.32s. (6 miejsce)
100m stylem grzbietowym, czas 1:19.78s. (8 miejsce)
100m stylem dowolnym, czas 1:06.83s. (9 miejsce)

Zawody zakończyliśmy z dorobkiem dwóch złotych medali, a uzyskane czasy są nowymi rekordami życiowymi naszych pływaków.

Wyniki dostępne na stronie: https://livetiming.pl/contest/244d1278-4b65-4d55-99cb-c2204333dcb6 

Zadanie publiczne „Pływaj z BALTI” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Bielawa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama