Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

KS BALTI: 5 medali na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Poznaniu

14.03.2026 roku na 50-metrowej pływalni w Poznaniu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie -Festiwal Sprintu na Termach Maltańskich. W zawodach udział wzięło 51 klubów, 657 zawodników. Nasz Klub reprezentowało 8 pływaków - podopiecznych Zuzanny i Jacka Pisarskich: Zuzanna Peterman-Gnojek (2015), Igor Kurzeja (2015), Natasza Ciniecka (2014), Wiktoria Solarz (2013), Marcelina Moczulska (2012), Dawid Goryl (2012), Mikołaj Ciniecki (2012), Dawid Opaliński (2011).
KS BALTI: 5 medali na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Poznaniu

W zawodach prawo startu mieli zawodnicy w następujących kategoriach wiekowych: 
A - 2010 i starsi, B -2011-2012, C - 2013, D - 2014, E – 2015 i młodsi

Medale dla Klubu zdobyli:

Dawid Opaliński:
1 miejsce, 50m stylem dowolnym, czas 25.70s.
1 miejsce, 100m stylem dowolnym, czas 56.64s.
1 miejsce, 50m stylem motylkowym, czas 26.68s.
Dawid zajął 2 miejsce za 3 starty w punktacji wg. Rudolpha

Zuzanna Peterman-Gnojek:
3 miejsce, 50m stylem klasycznym, czas 43.51s.
3 miejsce, 100m stylem klasycznym, czas 1:38.33s.

Zawodnicy ustanowili nowe rekordy życiowe. Gratulujemy!

Wyniki dostępne na stronie: https://livetiming.pl/contest/cc759a4e-0274-4f4b-8a37-88293761c0e2 

Zadanie publiczne „Pływaj z BALTI” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Bielawa. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama