Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://michalska.pl
Reklama https://michalska.pl

Pamiętaj o deklaracji do CEEB

Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) o wykorzystywanych źródłach ciepła i źródłach spalania paliw dla potrzeb grzewczych i ciepłej wody użytkowej zainstalowanych w budynkach/lokalach mieszkalnych i niemieszkalnych.
Pamiętaj o deklaracji do CEEB

Dla źródła ciepła i spalania paliw, które zostało uruchomione przed 1 lipca 2021 r., deklarację należało złożyć do 30 czerwca 2022 r. Dla nowego źródła ciepła, które zostało uruchomione po 1 lipca 2021 r., deklarację należy złożyć w terminie 14 dni od dnia jego uruchomienia. Deklarację składa właściciel lub zarządca budynku. Realizacja wyżej wymienionego obowiązku oraz zgodności deklaracji ze stanem faktycznym będzie sprawdzana podczas kontroli.

Deklarację można złożyć na dwa sposoby:

  1. online – na stronie https://ceeb.gov.pl/, gdzie jest już aktywny formularz, za pomocą Profilu Zaufanego. Po zatwierdzeniu i wysłaniu formularza trafi on bezpośrednio do centralnej ewidencji;

  2. osobiście – papierową deklarację można pobrać ze strony https://ceeb.gov.pl/ lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów. Po wypełnieniu należy ją złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie lub wysłać pocztą na ww. adres.
     


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama