Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kłodzko: Rusza dodatkowy nabór

Informuje, że już dziś rusza nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym w Kłodzku budowanym w ramach inwestycji realizowanej przez społeczna inicjatywę mieszkaniową SIM Sudety Sp. z o.o.
Kłodzko: Rusza dodatkowy nabór

Termin składania wniosków od 9 do 31 marca 2026 r.

 👉Wniosek jest możliwy do pobrania na stronie www.um.klodzko.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kłodzku  oraz w Biurze Obsługi Ludności Urzędu Miasta w Kłodzku.

👉Wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć w Biurze Obsługi Ludności Urzędu Miasta w Kłodzku, pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzku, lub przesłać pocztą tradycyjną, w terminie od 09.03.2026 r. do 31.03.2026 r. do godz. 15.00.

👉W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Wydziałem Gospodarki Mieniem Komunalnym i Planowania Przestrzennego w Urzędzie Miasta w Kłodzku, tel. (74) 8654629 oraz bezpośredni kontakt ze spółką SIM SUDETY z siedzibą w Kłodzku (ul. Okrzei 8, 57-300 Kłodzko, email: [email protected])


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama