Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Nadia Kurcab ze złotym a Emilia Wyka ze srebrnym medalem Pucharu Polski Kadetek w Zapasach

W dniach 6-8.03.2026 w Siedlcach odbył się II Puchar Polski Kadetek i Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W zmaganiach rywalizowało ponad 365 zawodników w wieku 15-17 lat.
Nadia Kurcab ze złotym a Emilia Wyka ze srebrnym medalem Pucharu Polski Kadetek w Zapasach

MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowały – Milena Błażkiewicz 46kg, Oliwia Międła 49kg, Lena Błażkiewicz 53kg, Weronika Radzińska 65kg, Nadia Kurcab 65kg, Emilia Wyka 69kg. Najlepiej zaprezentowały się Nadia Kurcab, która awansowała do ścisłego finału i zdobyła złoty medal.  oraz                 Również do ścisłego finału awansowała Emilia Wyka, lecz musiała uznać wyższość przeciwniczki i zdobyła srebrny medal. Dobrze zaprezentowały się Milena Błażkiewicz oraz Weronika Radzińska, które zajeły V lokaty. W walkach eliminacyjnych odpadła Oliwia Międła. Cieszy mnie dobra postawa dziewcząt w tych zawodach ale wiem, że najważniejsza będzie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach, która odbędzie się za miesiąc w Spale – Norbert Warchoł. Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.

Wspierają nas Bank Spółdzielczy, Fundacja Ziemi Sudeckiej, Autoland Bielawa, Festa Sport.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama