Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Ziemia Wałbrzyska rusza w drogę: Zarejestruj auto, odbierz dowód w Urzędomacie i zgarnij limitowaną ramkę!

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu inauguruje wyjątkową akcję pod hasłem „Ziemia Wałbrzyska rusza w drogę”. To połączenie nowoczesnych usług administracyjnych z promocją regionu. Na mieszkańców, którzy zrezygnują z okienka na rzecz Urzędomatu, czekają unikatowe ramki do rejestracji samochodowej, które wkrótce pojawią się na drogach całej Polski.
Ziemia Wałbrzyska rusza w drogę: Zarejestruj auto, odbierz dowód w Urzędomacie i zgarnij limitowaną ramkę!

Głównym celem inicjatywy jest zachęcenie kierowców do korzystania z Urzędomatu – urządzenia, które rewolucjonizuje sposób załatwiania spraw urzędowych. Dzięki niemu odbiór dowodu rejestracyjnego staje się szybki i całkowicie niezależny od godzin pracy urzędu. Dokumenty można odebrać o dowolnej porze dnia i nocy, bez konieczności stania w kolejkach. Teraz do wygody dołącza element ekscytacji. Od 9 marca do 17 maja(lub do wykorzystania zapasów), osoby wybierające tę formę odbioru mogą znaleźć w swojej skrytce coś więcej niż tylko dokumenty. Ze względu na limitowany nakład ramek, warto nie zwlekać z formalnościami. To doskonała okazja, by przetestować cyfrowe udogodnienia powiatu i przy okazji wyróżnić swój samochód na drodze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: aTreść komentarza: Wczoraj mnie "kierowca" wyprzedził na przejeździe kolejowym na drodze Bielawa - Dzierżoniów. Niektórzy nie maja mózgu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Zatrzymaj się przed tragedią – wspólna akcja „Bezpieczny Przejazd”Autor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Na przyszły rok , Mietek Fogg się zapowiedział .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 08:57Źródło komentarza: Majówkowy piknik z Eleni w Parku Miejskim w BielawieAutor komentarza: YSTreść komentarza: Motocyklista uciekał od policji i stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w auto (przy parkowane obok lombardu) tak że pasażer motocykla przeleciał przez maskę auta Uciekinierze porzucili motocykl i zaczęli uciekać i po 20 sekundach nadjechał radiowóz który prowadził pościg, dzięki osobom trzecim którzy pomogli w odnalezieniu i złapaniu sprawców Policja zyskała sukces w pościgu sprawców ! Dbajmy o bezpieczeństwo i pomagamy innymData dodania komentarza: 3.05.2026, 11:25Źródło komentarza: Bielawa. Zderzenie motocykla z zaparkowaną ToyotąAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatne
Reklama