Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

MKS 9: Dolnośląska Liga Pływacka

W dniu 28.02.2026 roku we Wrocławiu odbyły się zawody pływackie „Swimmania, Dolnośląska Liga Pływacka” - II edycja. W zawodach udział wzięło 597 zawodników z 23 klubów. Nasz Klub reprezentowało pięcioro zawodników, podopiecznych trenera Pawła Juraszka.
MKS 9: Dolnośląska Liga Pływacka

Kategoria 15 lat:

Gabriela Gendziel zdobyła złoty medal na dystansie 100m stylem grzbietowym (1:09.67) a rywalizację na dystansie 200m stylem dowolnym (2:23.98) zakończyła na 12. miejscu.

Julia Kuter zdobyła srebrny medal na dystansie 100m stylem klasycznym (1:27.56) a rywalizację na dystansie 200m stylem dowolnym (2:35.22) zakończyła na 19. miejscu.

Kategoria 14 lat:

Nina Abramowicz rywalizację na dystansach 100m (1:11.55) i 200m (2:47.11) stylem dowolnym zakończyła kolejno na 10. i 27. miejscu.

Kategoria 12 lat:

Laila Lachowicz na dystansach 100m stylem dowolnym (1:09.60) i 50m stylem klasycznym (42.14) zajęła kolejno 7. i 8. miejsce.

Zuzanna Gójska rywalizację na dystansach 50m stylem klasycznym (45.39) i 100m stylem dowolnym (1:18.17) zakończyła kolejno na 25. i 26. miejscu.

Uczestnictwo zawodników klubu w zawodach zostało współfinansowane ze Środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Wyniki: https://livetiming.pl/contest/a7651843-4138-4784-92ad-523df0ff431c


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama