Burmistrz Bielawy zaprasza mieszkańców na kolejne z cyklu spotkań konsultacyjnych. Pierwsze, w którym udział wzięli mieszkańcy górnej części miasta odbyło się w listopadzie 2013 roku. Kolejne dwa planowane są na 21 i 22 stycznia.
Magadalena Sosnicka-Dzwonek
16.01.2014 15:46
(aktualizacja 21.08.2023 03:49)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
komunista polski
28.01.2014 15:23
wtedy bedzie dobrze w
bielawie i w polsce gdy
gdy wybuchnie rewolucja
komunistycyna i zabierzemy
od burzuazyjnych bandytow
caly majatek prlu to znaczy
narodu polskiego komuno
wracaj smierc burzujom
w czasach komuny w bielawie
byla praca dla wszystkich a
teraz bezrobocie ma 20-25 procentow
azeby szlag trafil ta solidarnosc
ktora nam zlamala zycie byla ona
5 kolumna zachodniego imperializmu
jesli bedziemy tak daleji spac to polska
przestanie istniec. sos ratujmy nasza
ojczyzne dopoki nie zapozno
komunista polski
28.01.2014 15:23
wtedy bedzie dobrze w
bielawie i w polsce gdy
gdy wybuchnie rewolucja
komunistycyna i zabierzemy
od burzuazyjnych bandytow
caly majatek prlu to znaczy
narodu polskiego komuno
wracaj smierc burzujom
w czasach komuny w bielawie
byla praca dla wszystkich a
teraz bezrobocie ma 20-25 procentow
azeby szlag trafil ta solidarnosc
ktora nam zlamala zycie byla ona
5 kolumna zachodniego imperializmu
jesli bedziemy tak daleji spac to polska
przestanie istniec. sos ratujmy nasza
ojczyzne dopoki nie zapozno
Gość
24.01.2014 06:54
Panie Pachura kiedy relacja?
Gość
23.01.2014 20:10
Rychu gadajacy do pustawej sali. Bezcenne!!!!!!
Gość
23.01.2014 13:15
Bo jak pojawia się "doktor" to nie ma spotkania,jest ,,,,,,,,,sami wiecie co
niecierpliwy
23.01.2014 07:45
do TVS - kiedy będzie relacja z ostatniego spotkania, jak burmistrz przemawia do pustych krzeseł ?
Gość
21.01.2014 16:00
Bielawa bez Rysia-Misia!!!
Gość
19.01.2014 21:49
do nauki matole!!!! matura już w maju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
17.01.2014 07:34
panie Burmistrzu jak będzie dr zastepca to frekfencja będzie niska bo cwaniaczka nikt nie lubi
Gość
16.01.2014 19:08
rysiek nie dłub w nosie
Gość
16.01.2014 19:05
frekrencja niesamowita połowa wazeliniarzy i połowa przeciwników czerwonego
Napisz komentarz
Komentarze