W czwartek, 29 stycznia, maturzyści, włodarze oraz mieszkańcy wspólnie zatańczyli poloneza na dzierżoniowskim Rynku. Taneczny korowód poprowadził zespół „Ślężanie”. Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności i wykonania pamiątkowych zdjęć.
Juliusz Pachura
29.01.2026 15:45
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze