We wtorek, 20 stycznia, w Teatrze Capitol we Wrocławiu odbył się pokaz medialny spektaklu „Odyseja” w reżyserii Małgorzaty Warsickiej. Premiera odbędzie się już w najbliższą sobotę 24 stycznia. To interpretacja, w której mityczna podróż Odysa przeradza się w wędrówkę przez labirynt pamięci, emocji i duszy.
Telewizja Sudecka
21.01.2026 12:54
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze