Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://michalska.pl
Reklama

Dni otwarte KSeF w urzędach skarbowych

24, 25 stycznia (sobota, niedziela) i 31 stycznia (sobota) 2026 r. we wszystkich urzędach skarbowych (z wyjątkiem wyspecjalizowanych) odbędą się dni otwarte nt. Krajowego Systemu e-Faktur. Każdy zainteresowany będzie mógł spotkać się z ekspertami KSeF i uzyskać indywidualne wyjaśnienia, zadać pytania oraz rozwiać wątpliwości dotyczące korzystania z systemu. Konsultacje będą możliwe w godz. 09.00-15.00.
Dni otwarte KSeF w urzędach skarbowych

 

  • 24, 25  i 31 stycznia 2026 r. w urzędach skarbowych (z wyjątkiem wyspecjalizowanych) odbędą się dni otwarte na temat Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).
  • Zostały one zaplanowane, aby każdy, w dzień wolny od pracy, mógł dowiedzieć się wszystkiego nt. wdrażanego systemu.
  • Dodatkowo w dniach 26 – 30 stycznia br. praca urzędów skarbowych (z wyjątkiem wyspecjalizowanych) będzie wydłużona do godz. 20.00.
  • Cały czas, w każdą środę, trwa akcja Środy z KSeF – KSeF w pigułce.

 

Dzień otwarty z KSeF

24, 25 stycznia (sobota, niedziela) i 31 stycznia (sobota) 2026 r. we wszystkich urzędach skarbowych (z wyjątkiem wyspecjalizowanych) odbędą się dni otwarte nt. Krajowego Systemu e-Faktur.

Każdy zainteresowany będzie mógł spotkać się z ekspertami KSeF i uzyskać indywidualne wyjaśnienia, zadać pytania oraz rozwiać wątpliwości dotyczące korzystania z systemu. Konsultacje będą możliwe w godz. 09.00-15.00.

 

Wydłużone godziny pracy US

W dniach 26 – 30 stycznia 2026 r. czas pracy urzędów skarbowych (z wyjątkiem wyspecjalizowanych) zostanie wydłużony do godz. 20.00.

Dyżurujący pracownicy udzielą stosownych informacji nt. systemu KSeF, omówią najważniejsze kroki jakie należy podjąć, aby przygotować się do KSeF.

 

Środy z KSeF – KSeF w pigułce

Niezależnie od dni otwartych, do 11 lutego br. w jednostkach KAS w całej Polsce trwa cykl Środy z KSeF. Podczas styczniowo-lutowych spotkań eksperci przekażą przedsiębiorcom najważniejsze i praktyczne informacje jak korzystać z Krajowego Systemu e-Faktur.

Szkolenia odbywają  się w każdą środę:

  • w izbach administracji skarbowej - szkolenia on-line w godzinach 10.00–12.00 oraz 14.00–16.00,
  • w każdym urzędzie skarbowym w Polsce (z wyjątkiem wyspecjalizowanych) – szkolenia stacjonarne w godzinach 10.00–12.00.

Program szkoleń został przygotowany w postaci skrótu najważniejszych informacji, które były tematami poprzedniej edycji szkoleń. Dzięki temu, każdy kto jeszcze nie wziął udziału w szkoleniu, albo chce usystematyzować swoją wiedzę może w prosty i szybki sposób uzyskać najważniejsze informacje:

  • Co to jest KSeF i kogo dotyczy?
  • Najważniejsze terminy, obowiązki i wyłączenia.
  • Jak uzyskać dostęp do KSeF i nadać uprawnienia?
  • Tokeny i certyfikaty KSeF.
  • Bezpłatne narzędzia Ministerstwa Finansów – jak korzystać?
  • Jak przygotować firmę na korzystanie z KSeF?
     

Przygotowane szkolenia mają na celu przekazanie wiedzy w skróconej, uporządkowanej formie. Oznacza to również, że każde szkolenie ma taki sam zakres tematyczny.

 Więcej informacji nt. szkoleń: Środy z KSeF - KSeF (Krajowy System e-Faktur) oraz na infolinii Krajowej Informacji Skarbowej (KIS) pod numerem: 22 330 03 30


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: aTreść komentarza: Wczoraj mnie "kierowca" wyprzedził na przejeździe kolejowym na drodze Bielawa - Dzierżoniów. Niektórzy nie maja mózgu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Zatrzymaj się przed tragedią – wspólna akcja „Bezpieczny Przejazd”Autor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Na przyszły rok , Mietek Fogg się zapowiedział .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 08:57Źródło komentarza: Majówkowy piknik z Eleni w Parku Miejskim w BielawieAutor komentarza: YSTreść komentarza: Motocyklista uciekał od policji i stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w auto (przy parkowane obok lombardu) tak że pasażer motocykla przeleciał przez maskę auta Uciekinierze porzucili motocykl i zaczęli uciekać i po 20 sekundach nadjechał radiowóz który prowadził pościg, dzięki osobom trzecim którzy pomogli w odnalezieniu i złapaniu sprawców Policja zyskała sukces w pościgu sprawców ! Dbajmy o bezpieczeństwo i pomagamy innymData dodania komentarza: 3.05.2026, 11:25Źródło komentarza: Bielawa. Zderzenie motocykla z zaparkowaną ToyotąAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatne
Reklama