Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

„Razem Bezpieczniej” – Konkurs Wiedzy o Policji

30 października w Bielawie odbyła się XXVII edycja Rejonowego Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej”, w której udział wzięła młodzież z Dzierżoniowa, Bielawy, Wałbrzycha, Świdnicy, Ząbkowic Śląskich i Ziębic.
„Razem Bezpieczniej” – Konkurs Wiedzy o Policji

Uczestnicy zmierzyli się w teście sprawdzającym znajomość zasad bezpieczeństwa oraz wiedzę o pracy Policji.

Na zakończenie ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji:

  • I miejsce – HP Ziębice
  • II miejsce – OSiW Ząbkowice Śląskie
  • III miejsce – HP Dzierżoniów


Powiat Dzierżoniowski reprezentowała sekretarz Izabela Szygudzińska, która w imieniu Starosty Dzierżoniowskiego wręczyła puchar dla zwycięskiej drużyny. W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej i Powiatowej Policji oraz Dolnośląskiej Komendy OHP.

Podczas przerwy w zmaganiach młodzież mogła zobaczyć pokaz sprzętu policyjnej grupy realizacyjnej oraz wziąć udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również filmy przygotowane w ramach kampanii przeciwko hejtowi „Słowa Mają Moc”, które zachwyciły wszystkich zarówno przekazem, jak i poziomem artystycznym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama