Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 czerwca 2026 07:54
Reklama
Reklama

Dobrocin, pościg za Audi zakończony dachowaniem

29 października po godz. 7.00 w Dzierżoniowie kierujący Audi nie zatrzymał się do kontroli dzierżoniowskiej prewencji. Policjanci ruszyli w pościg do którego dołączyły patrole dzierżoniowskiej drogówki. Kierujący uciekającym Audi wjeżdżając do Dobrocina na łuku wypadł z drogi i dachował. Dwie osoby zostały ranne i odwiezione do szpitala. Na miejscu pracowały 3 zastępy PSP Dzierżoniów, 2 zespoły Pogotowia Ratunkowego i kilka patrol policji. i technicy policyjni. Przed godziną 9:00 ruch w miejscu zdarzenia został przywrócony
Dobrocin, pościg za Audi zakończony dachowaniem

29 października około 7:00 policjanci pełniący służbę patrolową na terenie miasta Dzierżoniowa zauważyli samochód audi, za kierownicą którego siedział znany im osobiście mieszkaniec naszego powiatu. W związku z tym iż funkcjonariusze posiadali wiedzę że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania oraz został wobec niego wydany zakaz prowadzenia pojazdów, udali się za odjeżdżającym samochodem. Następnie poprzez użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych wydali polecenie do zatrzymania. Mężczyzna podjął nieskuteczną próbę ucieczki. Wielokrotnie w sposób rażący łamał przepisy drogowe. Pościg zakończył się w Dobrocinie. 50-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i doprowadził do dachowania. W pojeździe był jeszcze 30-letni pasażer. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Od kierującego pobrano krew do badań. Mężczyzna jest osobą  zatrzymaną. Szczegóły zostaną przekazane w komunikacie prasowym.
==
nadkom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP Dzierżoniów



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ślązak z dzz Treść komentarza: Świetnie to całościowo wygląda , brawo Data dodania komentarza: 12.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Nowe oblicze Jeziora Bielawskiego: Nowoczesny pomost już otwarty dla spacerowiczów Autor komentarza: Krzychu Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 2.06.2026, 17:36 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Murem za nauczycielką Treść komentarza: Straszne, co z tymi pożarami... Data dodania komentarza: 2.06.2026, 15:41 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do poszkodowanej w pożarze Autor komentarza: Ciechu Treść komentarza: No pięknie, jadąc na rowerach z dziećmi do tamy, musimy wracać ruchliwą drogą pod górę 2km. Debilizm. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 14:00 Źródło komentarza: Od 1 czerwca ruch jednokierunkowy wokół Jeziora Bystrzyckiego. Autor komentarza: Higi Treść komentarza: Historyczne otwarcie serio najpierw zniszczyli żeby później odbudować to tylko w Polsce Data dodania komentarza: 2.06.2026, 10:37 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Latający Mercedes Treść komentarza: I skończyło się pajacowanie Na pierwsze autko to chyba rodzice się rozpędzili za bardzo. No ale w Bielawie tak jest że prześcigają się wszyscy na pokaz. Data dodania komentarza: 28.05.2026, 22:36 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Zderzenie z Porsche
Reklama