W środę, 15 października, na dzierżoniowskim Rynku odbyło się prozdrowotne wydarzenie „Różowa Wstążka”. Akcja miała na celu namawianie kobiet do regularnej profilaktyki i badań w kierunku raka piersi. Symbolicznie podkreślała znaczenie wczesnego wykrywania choroby i uświadamiała mieszkańcom, że szybka reakcja ratuje życie. „Różowa Wstążka” była ważnym głosem w promowaniu zdrowia w lokalnej społeczności.
Juliusz Pachura
16.10.2025 21:13
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze