Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Kołaczów, zderzenie czołowe BMW z Oplem

Kołaczów, 29 lipca około godziny 14:30 na głównym skrzyżowaniu doszło do zderzenia czołowego BMW i Opla. Pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili strażacy z OSP Oleszna, którzy pierwsi najechali na zdarzenie i powiadomili pozostałe służby. Na miejscu pracowały zastępy PSP Dzierżoniów oraz policja. Droga przez około 90 minut odbywała się z utrudnieniami gdzie ruchem naprzemienny kierowali strażacy. Kierujące panie zostały przewiezione na dokładne badania do szpitala.
Kołaczów, zderzenie czołowe BMW z Oplem

Po 14:00 29 lipca, w Kołaczowie doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń sprawcą była 65-letnia kierująca BMW, która najprawdopodobniej w wyniku zaśnięcia doprowadzała do zderzenia czołowego z samochodem Buick prowadzonym przez siedem lat młodszą kobietę. Postępowanie w tej sprawie prowadzą dzierżoniowscy policjanci.
==
nadkom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP Dzierżoniów
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: PFTreść komentarza: Przystanek kolejowy PKP będzie centralnie przy wieży Wielkiej Sowy? :))))Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:02Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: LoTreść komentarza: Opłaty za parkometry przewyższają dochody.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 15:55Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: MkTreść komentarza: Piękne wizje. Szkoda, że takie rewelacje są tylko 1 kwietniaData dodania komentarza: 1.04.2026, 12:38Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!
Reklama