W czwartek, 10 lipca, Auditorium Novum im. prof. Elżbiety Lonc w Wałbrzychu rozbrzmiało radosnym świętowaniem – to właśnie tutaj odbyło się uroczyste Dyplomatorium 2025. Najbardziej wzruszającym momentem była podniosła ceremonia czepkowania, podczas której absolwenci kierunku Pielęgniarstwa symbolicznie dołączyli do grona profesjonalistów gotowych nieść pomoc innym. W otoczeniu rodzin, przyjaciół i zaproszonych gości, młodzi adepci pielęgniarstwa świętowali zwieńczenie wieloletniej nauki, pracy i poświęcenia, otwierając nowy rozdział swojej zawodowej drogi.
Juliusz Pachura
11.07.2025 18:17
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze