Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

LEMON GWIAZDĄ DZIERŻONIOWSKICH PREZENTACJI

Młodzi Łemkowie z Dolnego Śląska podbili serca publiczności i zawojowali radiowe pasma.
LEMON GWIAZDĄ DZIERŻONIOWSKICH PREZENTACJI
Młodzi Łemkowie z Dolnego Śląska podbili serca publiczności i zawojowali radiowe pasma. Okrzyknięty niedawno objawieniem na polskim rynku muzycznym zespół zobaczymy w Dzierżoniowie na żywo już w ostatni weekend września.Zespół ma w dorobku dwie platynowe płyty. Przed dzierżoniowską publiką staną: Igor Herbut - wokal, fortepian Piotr ,,Rubens" Rubik – gitary, Piotr Walicki - instrumenty klawiszowe Piotr Kołacz - gitara basowa, Tomasz ,,Harry" Waldowski – perkusja, Andrzej Olejnik - skrzypce

Podczas Prezentacji Dzierżoniowskich poznasz ofertę lokalnego biznesu i będziesz miał okazję wziąć udział w kilku loteriach z atrakcyjnymi nagrodami.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama