W malowniczej scenerii Barda, w sobotę 28 czerwca, zainaugurowano długo wyczekiwane Bardzkie Lato Organowe. Koncert przyciągnął miłośników muzyki organowej i nie tylko, oferując niezapomniane wrażenia artystyczne dzięki wyjątkowym wykonawcom i zróżnicowanemu programowi, podzielonemu na dwie części.
Bartosz Piasecki
30.06.2025 18:57
Początek należał do organisty Macieja Batora, który zaprezentował majestat organów, natomiast w drugiej części zagrał zespół NasTroje, wprowadzając publiczność w świat różnorodnych brzmień.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze