Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Badania ankietowe GUS-u na terenie Dzierżoniowa

Na terenie Dzierżoniowa realizowane są badania ankietowe prowadzone przez Urząd Statystyczny we Wrocławiu. Są one częścią programu statystyki publicznej i mają na celu pozyskanie danych na potrzeby analiz społeczno-gospodarczych.
Badania ankietowe GUS-u na terenie Dzierżoniowa

Badania przeprowadzane są przez ankieterów statystyki publicznej, którzy posiadają legitymacje służbowe oraz imienne upoważnienia do realizacji badań. Ankieterzy mogą kontaktować się z mieszkańcami zarówno osobiście, jak i telefonicznie.

Udział w badaniach jest dobrowolny, a wszystkie przekazywane dane są objęte tajemnicą statystyczną i wykorzystywane wyłącznie do celów naukowo-badawczych.

Szczegółowe informacje o aktualnych badaniach

Jak potwierdzić tożsamość ankietera?

To proste, wystarczy wejść na stronę badania-ankietowe.statgov.pl i kliknąć w zakładkę „Sprawdź tożsamość ankietera”. Można także zadzwonić pod numer telefonu 22 279 99 99.

Badania realizowane w 2025 r. przez Główny Urząd Statystyczny

  • ankieta o zużyciu paliw i nośników energii w gospodarstwach domowych
  • badanie aktywności ekonomicznej ludności
  • badanie budżetów gospodarstw domowych
  • Europejskie Ankietowe Badanie Zdrowia (EHIS)
  • Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności
  • kondycja gospodarstw domowych – postawy konsumenckie
  • kwestionariusz o wydatkach poniesionych na ochronę środowiska w gospodarstwach domowych według rodzajów nakładów i elementów środowiska
  • podróże nierezydentów do Polski - ruch pojazdów i osób na granicy Polski z krajami Unii Europejskiej
  • uczestnictwo ludności w kulturze
  • uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach
  • uczestnictwo w sporcie i rekreacji ruchowej
  • wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych
  • badanie cen towarów i usług konsumpcyjnych
  • notowania cen targowiskowych ważniejszych produktów rolnych
  • ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym
  • badanie pogłowia drobiu oraz produkcji zwierzęcej
  • badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Leszek 04.06.2025 20:52
badania-ankietowe.stat.gov.pl a nie badania-ankietowe.statgov.pl

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: aTreść komentarza: Wczoraj mnie "kierowca" wyprzedził na przejeździe kolejowym na drodze Bielawa - Dzierżoniów. Niektórzy nie maja mózgu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Zatrzymaj się przed tragedią – wspólna akcja „Bezpieczny Przejazd”Autor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Na przyszły rok , Mietek Fogg się zapowiedział .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 08:57Źródło komentarza: Majówkowy piknik z Eleni w Parku Miejskim w BielawieAutor komentarza: YSTreść komentarza: Motocyklista uciekał od policji i stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w auto (przy parkowane obok lombardu) tak że pasażer motocykla przeleciał przez maskę auta Uciekinierze porzucili motocykl i zaczęli uciekać i po 20 sekundach nadjechał radiowóz który prowadził pościg, dzięki osobom trzecim którzy pomogli w odnalezieniu i złapaniu sprawców Policja zyskała sukces w pościgu sprawców ! Dbajmy o bezpieczeństwo i pomagamy innymData dodania komentarza: 3.05.2026, 11:25Źródło komentarza: Bielawa. Zderzenie motocykla z zaparkowaną ToyotąAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatne
Reklama