Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Zamek na Skale rozbrzmiewał dziecięcym śmiechem i radością!

Magiczny Dzień Dziecka w Zamku na Skale – niezapomniana zabawa dla najmłodszych!

3 czerwca Zamek na Skale w Trzebieszowicach zamienił się w centrum dziecięcej radości. Setki dzieci ze szkół i przedszkoli z gminy Lądek-Zdrój wzięły udział w wyjątkowym Dniu Dziecka, pełnym sportowych emocji, edukacyjnych warsztatów i niezapomnianych atrakcji. Wydarzenie, mimo kapryśnej pogody, zgromadziło tłumy i zapewniło najmłodszym mnóstwo niezapomnianych wrażeń.
Magiczny Dzień Dziecka w Zamku na Skale – niezapomniana zabawa dla najmłodszych!

W bajkowej scenerii Zamku na Skale, 3 czerwca rozbrzmiewał dziecięcy śmiech. Do Trzebieszowic przyjechały dzieci z całej gminy Lądek-Zdrój, by wspólnie świętować Dzień Dziecka. Organizatorzy – Gmina Lądek-Zdrój, sołectwo Trzebieszowice, Koło Gospodyń Wiejskich oraz lokalne firmy i instytucje – zadbali o to, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie.

Na dzieci czekały edukacyjne warsztaty z zakresu higieny i bezpieczeństwa, prowadzone z humorem i zaangażowaniem. Najmłodsi mogli spróbować swoich sił w boksie i tańcu, a także wziąć udział w licznych zawodach sportowych. Strażacy i policjanci prezentowali swoje pojazdy, a przejażdżki wozem strażackim czy quadem wywoływały szerokie uśmiechy na twarzach dzieci.

Nie zabrakło też dmuchanych zjeżdżalni, torów przeszkód i kreatywnych zabaw rekreacyjnych. W przerwach na dzieci czekały słodkie przekąski – lody, wata cukrowa, popcorn, a także pizza, frytki i orzeźwiająca lemoniada. Gościem specjalnym był Burmistrz Lądka-Zdroju, Tomasz Nowicki, który chętnie rozmawiał z uczestnikami i dzielił się życzeniami.

Choć pogoda chwilami płatała figle, atmosfera była gorąca od emocji i radości. Dzięki zaangażowaniu wielu osób i wsparciu sponsorów, Dzień Dziecka w Zamku na Skale na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama