Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Wielki sukces tancerzy z Dzierżoniowa na „Tancbudzie”

Szkoła Tańca „Paradox” Jakuba Ciąpały i Julii Stawskiej 24 i 25 maja brała udział „Tancbudzie Challenge”. To największa impreza street dance w Polsce. Grupy z „Paradoxu” zanotowały ogromny sukces podczas jednej z największych imprez tanecznych w Polsce.
Wielki sukces tancerzy z Dzierżoniowa na „Tancbudzie”

Zarówno najmłodsi, jak i starsi tancerze „Paradoxu” stanęli na podium, udowadniając, że ciężka praca, pasja i zaangażowanie przynoszą spektakularne efekty. Nasi tancerze nie tylko zachwycili sędziów i publiczność, ale także udowodnili, że Dzierżoniów ma mocną pozycję na tanecznej mapie Polski. W rywalizacji indywidualnej świetnie spisał się Jakub Stawski, który znalazł się w top 16 tancerzy hip-hopowych w swojej kategorii, pokonując ponad 200 osób w swojej kategorii. Wysoki poziom i duża konkurencja nie przeszkodziły mu w zaprezentowaniu się z najlepszej strony. Udane występy pokazują, że Dzierżoniów ma w sobie ogromny potencjał artystyczny i taneczny, który coraz śmielej rozbłyskuje na ogólnopolskiej scenie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy - mówi Jakub Ciąpała.

Sukcesy tancerzy w poszczególnych grupach wiekowych

  • „Paradoxale” – 1. miejsce w kategorii „Crew Showcase do 11 lat debiut” - młodzi tancerze z grupy „Paradoxale” całkowicie podbili serca jurorów i publiczności. To trzeci konkurs w tym sezonie, z którego „Paradoxale” wrócił ze złotem.

  • „Paradox” – 3. miejsce w kategorii „Crew Showcase 15–17 lat” - to ich największe osiągnięcie. Rywalizowali z ponad 50 mocnymi ekipami z całej Polski, pokazując nie tylko ogromne umiejętności, ale i serce do tańca.

  • „Paradox Old – 3. miejsce w kategorii crew showcase 30+” - grupa dorosłych tancerzy, którzy dopiero drugi sezon próbują swoich sił na zawodach weszła na podium. Ich wynik pokazuje, że na pasję nigdy nie jest za późno.

  • Jakub Stawski – top 16 w kategorii hip-hop 15–17 lat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama