W studio Telewizji Sudeckiej gościliśmy Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Pawła Gancarza, który podsumował swój pierwszy rok na tym stanowisku, omawiając kluczowe inicjatywy i wyzwania, przed którymi stanął region. Mówił również o planach na przyszłość i o tym, co udało się zrealizować w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Napisz komentarz
Komentarze